Do Kożuchowa wróci abonament

szykuje nowe taryfy opłat za wodę. Zła wiadomość: ma wrócić abonament. Dobra: cena za metr sześcienny ma być niższa.

nowej taryfy Uskom wysłał 12 marca do Wód Polskich do Wrocławia. To organ rządowy, który po zmianach przepisów zatwierdza stawki.

– Czekamy co nam odpiszą, więc na razie nie chcę mówić o cenach za metr sześcienny – tłumaczy Paweł Jagasek, burmistrz Kożuchowa.

Czytaj cały artykuł >>>

Może Ci się również spodoba

14 komentarzy

 1. Pomysl abonamentu powstal po zalozeniu nam nowych radiowych lcznikow…. panie burmistrzu my mamy placic za to ze inkasent ma lżej!!!???? Żenada….

 2. Można było się tego spodziewać. Kpina.a jakość wody do d…

 3. Moja mama w wielkopolsce posiada taki licznik od 10lat. Nikomu tam nie przyszlo na mysl nalozenie abonamentu na klientow… Burmistrz sadzi ze „ciemnota” zaplaci za „nowinke”
  Jestem pewien ze wybory zweryfikuja „dobre pomysly” naszego włodarza.

 4. Brawo . wiadomo bylo ze za wszytko zapłaci glupi lud niby dotacje z uni bylo wielka kpina porazka i zawsze woedzialem ze terazniejszy prezes uskomu to dziad

 5. Ja już wiem na kogo nie głosować w wyborach….

 6. Hha za wasze niedopilnowani maja płacić ludzie??? Brak
  Słów … za wasze zaniedbania i wolny dostęp do „kurka” z woda maja płacić niewinni mieszkańcy … wprost żałosne.

 7. Szkoda słów o pomysłach władnychi radnych

 8. Jak Uskom przy czymś majstruje to nie po to żeby mieszkańcom było lżej tylko po to żeby tych mieszkańców(użyje słowa pasującego do sytuacji) po prostu WYDYMAĆ?Panie burmistrzu, Paweł,dziwię się tej dziwnej symbiozie z prezesikiem tego bajzlu jakim jest Uskom?

 9. Skoro wruci to życzę USKOMOWI powodzenia.

 10. SPIKE pisze:

  Pawełku nie sądzilem że nas tak wydymasz do spółki z uskomem.A ja na „ciebie” ( i wiem co robie pisąc z małej) oddałem głos…..

 11. SPIKE pisze:

  Płacimy kupę kasy za wode a przecież woda to życie a jakość wody w Kożuchowie to DNO !!!!!!!!!!!!! Zmieniam filtry co 2 miesiące i takiego syfu to już dawno nie było.

 12. Przemek przypominam Tobie,że prezesem spółki jest muzyk.Grający na waltorni.Symbioza z obecnym politologiem jest nieunikniona?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *