Kożuchowskie zwierzaki do adopcji

Wspólnie z Kożuchowskie zwierzaki do adopcji rozpoczynamy cykl artykułów pomagającym znaleźć nowy dom zwierzakom z naszej okolicy. Prosimy wszystkich o udostępnianie, żeby posty dotarły do jak największej liczby osób. Może znajdzie się ktoś kto da im dom rodzinny i miłość. Dziś Everest…

Życie tego psiaka jest niczym droga na górę od nazwy której otrzymał swoje przytuliskowe imię. Everest trafił do przytuliska 06.05.2016r. co daje nam już ponad 2 lata schroniskowej niedoli, od tamtego dnia ani jedna ludzka duszyczka nie była zainteresowana losem tego dostojnego pana …. Wcześniej zresztą życie pieska wcale nie było lepsze… Everest spędził całe życie na łańcuchu.. Nie zna miłości, czułości i prawdziwej opieki. Nie wie jak to jest być częścią rodziny, jak to być kimś ważnym w życiu człowieka…. Everest ma 9 lat i coraz mniejsze szanse na spotkanie na swojej drodze kogoś, kto go zrozumie, pokocha, poświęci trochę czasu na jego wychowanie i socjalizację… Do tego wszystkiego, chyba idealnie nadaje się do opisu „zwykły kundel”. Nie ma ani bujnej sierści, ani rasowych korzeni, na domiar złego jest czarny. A wierzcie, że czarne psy mają najgorzej. Ciąży na nich klątwa. Czemu? Nie wiemy, ale nikt nie chce adoptować czarnych psiaków.
Everest w sumie już nawet nie ma nadziei.. zaakceptował, że nigdy nikt nie nazwie go swoim przyjacielem, że nigdy nie usiądzie przy kuchennym stole w nadziei, że ze śniadaniowej kanapki spadnie jakaś przyjemna niespodzianka, nigdy nie położy się na kanapie, nie dostanie własnego miękkiego posłania, własnej piłeczki, własnej smyczy, prywatnej obróżki… Już nawet nie ma nadziei, że człowiek, który wchodzi do przytuliska podejdzie i go pogłaska.. a jak już to się stanie, to jest wniebowzięty. Docenia, pamięta i celebruje każdą chwilę.

Jeśli chcesz poznać Everesta, dać mu chociażby dom tymczasowy albo zostać jego prawdziwym przyjacielem do końca jego psiego życia … Odezwij się!
Tel: 515043344
Priv: Alina Zezulkin lub Kożuchowskie zwierzaki do adopcji
e-mail: [email protected]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *