Śmiertelny wypadek niedaleko Nowej Soli. Kierowca ciężarówki z zarzutami, nie przyznaje się do winy.

Źródło: poscigi.pl

Zarzut spowodowania wypadku usłyszał ciężarówki, który zajechał drogę kierowcy forda focusa. Nie przyznaje się. Tłumaczy, że ford jechał z ogromną szybkością. W wypadku zginął 18-letni pasażer. Cały czas trwa walka o życie 18-letniego kierowcy forda. Drugi pasażer został lżej ranny. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierujący ciężarówką został zatrzymany i przesłuchany w nowosolskiej prokuraturze rejonowej. – Kierowca ciężarówki usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym – mówi prokurator Andrzej Stefanowski z zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Kierowca ciężarówki nie przyznaje się do postawionego mu zarzutu. Tłumaczy, że ford jechał z ogromną szybkością i nie był w stanie go zobaczyć, ani tym bardziej ocenić prędkości. Zdaniem śledczych to było jego obowiązkiem.

Czytaj cały artykuł >>>

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Kochająca napisał(a):

    Nie chce nikogo oczerniać bo nie znam prawdy i nie wiem, czy bym chciała ją znać.. Jedno jest pewne, odebrano mi wszystko, wszystko co pokochałam bezwarunkowo i najmocniej… Nie usłyszał z mojej strony wielu słów i zdań, już nawet nie usłyszy… (*) Mam nadzieję, że do zobaczenia po drugiej stronie. Kiedyś wszystko sobie wyjaśnimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *