Zaprojektuj logo

Starosta Nowosolski zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu do udziału w konkursie pt. „Nowe logo Powiatu Nowosolskiego w klimacie świątecznym”. Na autorów trzech najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody- tablety.

Na październikowej sesji Rady Powiatu Nowosolskiego, radni przyjęli projekt logotypu, którego autorem jest zielonogórska Agencja Reklamowa „Przegłos”.

Łódka na fali, której żagle wyznaczają granice powiatu, a wpisane w nich linie – granice gmin. Fala ma kształt uśmiechu, dzięki czemu ma się kojarzyć z przyjaznym i bezpieczny miejscem. Całość znaku nawiązuje do Odry, niewątpliwie jednego z największych atutów powiatu. Ważnym elementem znaku jest także hasło „tutaj przystań”, które ma nie tylko zachęcać do przyjechania i zwiedzania tego miejsca, ale także do pozostania na stałe. Poza tym hasło doskonale łączy się ze znakiem graficznym, ponieważ „przystań” to statki i woda. Omawiany logotyp prezentujemy powyżej.

Zbliżające się święta są dobrą okazją do promocji nowego logo wśród mieszkańców. Jednym z takich działań jest , w którym młodzież z naszych szkół ponadgimnazjalnych da upust wyobraźni i zaprojektuje świąteczną wersję logotypu. Prace konkursowe należy nadsyłać pocztą na adres Powiatowe, ul. Moniuszki 3 B, 67-100 Nowa Sól, lub złożyć w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie starostwa do 8 grudnia do godz. 12.00. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczamy poniżej. Są one także dostępne na stronie internetowej: www.powiat-nowosolski.pl.

Załaczniki:

Regulamin – konkurs świąteczna wizualizacja logo.docx

Oświadczenie do konkursu.odt

Formularz zgłoszeniowy.odt

Czytaj więcej >>>

Może Ci się również spodoba